Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Einen Bilader Yapıştır Gelsin.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sabaha Kadar PES

5 posters
YazarMesaj
bandobras
Arkadaş
Arkadaş
bandobras

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 4:38 pm

Gece yarısı 12.30da başlayan muhabbet önce Pokere sonrada hemen PESe sardı
Turnuvayı A.Esat (q) KazandıVery Happy:D:D
Tabi rakibim olmadı olsa Ezip geçerdiM:D

Turnuva 3de başladı 6.30da bitti:D

Tebrikler A.esat.Q
deathDream
Admin
deathDream

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 10:46 pm

Razz len bi de oynayasım yoktu şanslıydım,benden daha iyi oynuyodu herkes aslında.A.Q.Esat Genç.Q olarak kazandık a.q Razz ne çok Q oldu a.q Razz .bu gecede king başlıyor.sonumuz hayrola.
Mustydeu
BİLADER
BİLADER
Mustydeu

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 3:00 am

ulen olmaz böle yaa günümde deildim..ama gerci biz oynamayı bilmiyoruz ondan olabilir
bandobras
Arkadaş
Arkadaş
bandobras

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 3:37 am

İbrahim giriyo düşüyo penaltııııVery Happy
Diojen
Admin
Diojen

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:05 pm

haha tam örenci olmuşsunuz.şimdi yapmanız gereken şey oturup düşünmek.ne düşüncenizide ben size söliim okulun neden uzadığını ailelerinize nasıl anlatacağınızı düşünceksiniz. Razz Razz Razz
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:11 pm

Erkut bilader,bi gün pes atalım diolar,bi gün poker oynayalım,bi gün hade fm atalım,ben bikaçını reddetmesem 30 yaşında mezun olma yolunda büyük adımlar atılacaktı zatım tarafından ancak irade sağlamlaştı geçen sene kalınca lol!
Diojen
Admin
Diojen

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:13 pm

Razz 30 gene iyi.ben ilk 2 seneme devam etseydim emeklilikten sonra okulu bitirebilcektim Razz
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:26 pm

Bilader emekli olma yaşı erkeklerde olmuş 65,yaş 70 e kalmış 5 sene,5 sene hayat yaşiican,o da deprem olmazsa ölmezsen,kalp krizinden hık hık diyip gitmezsen,kamyon çarpmazsa,üstüne telefon direği düşmezse,lağım çukuruna düşmezsen,karı üstünde kalmazsan,evin yanmazsa;yansa da itfaiye geç gelmezse,kömür zehirlenmesinden gitmezsen yeter,ünivi de 7 sene okumak iidir iyi takma bnm de ööle bi planım var Very Happy Very Happy Very Happy
Diojen
Admin
Diojen

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:30 pm

bize ii de,finansör bolluğu lazım onun için.tek finansör 7 seneye çöküyo bu memlekette..gazetelere reklam verelim evlatlığım yeni aile arıyorum diye.çocuksuz çiftler seve seve katlanırlar.ne demek olduğunu bilmiyolar ki.dertsiz başlarına belanın allahını arıyolar Razz
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:36 pm

kredi çekeriz aq biz de :)Hamallık yaparız.Bahçe belleriz.Evlere temizliğe bile gideriz zorlasan Very Happy,''ne iş olsa yaparım abi'' repliği bize tam uygun olacak ilerde,ama sonucunu,yani işe alınıp alınmamayı düşünmek istemiom şu an hazır mutluykene,sınavlarım iyi geçmişkene Very Happy
deathDream
Admin
deathDream

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 2:00 pm

kesin lan notlar s*km gibi gelmiş adamı asabını bozmayın,yok 7 sene die amk 2 sene sonra bitcek bu okul bu kadar bitti nokta(.)
Diojen
Admin
Diojen

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 7:25 pm

dD seni ditlerim bidaha ditlicek diye bakarsın ne bu sinir lan.
Mustydeu
BİLADER
BİLADER
Mustydeu

Erkek

sabaha Kadar PES Empty
MesajKonu: Geri: sabaha Kadar PES   sabaha Kadar PES I_icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 1:02 am

Bitti nokta (.) ulan öle yada böle bitecek iste kafanıza ne takıyorsunuz Very Happy

sabaha Kadar PES
1 sayfadaki 1 sayfası