Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Einen Bilader Yapıştır Gelsin.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi

+4
wolverine
redsoldier
Mustydeu
deathDream
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 2:14 pm

eyw bilader Smile
johndorian
Ha gayret bilader
Ha gayret bilader
johndorian

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 11:55 am

Very Happy:D:D
Diojen
Admin
Diojen

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:02 pm

mustafalar güzeldir Razz Razz Razz
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:07 pm

Erkut napion hacı,buldun mu borulu piyanonun asıl adını puhahahah : )Bilader ben bir araştırma yapacam,bu boruların elektro gitara da uyarlanan versiyonları da var mı die Very Happy
Diojen
Admin
Diojen

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:11 pm

tam haci olcak adamı buldun sende Very Happy valla sabunlu sabunlu gideriz bak Razz umudu kestim klasik müziğe sardım.ders çalışırken jvc lerimle klasik müzik dinliyom(sen kafayı yemiş bu da diyebilirsin kısaca)araştır bakam belki klavye yerine artık bunlardan kullanılır.tarihe geçersin.minikte wikipedia dan senle ilgili bilgileri bulur buraya toplar tongue
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:17 pm

bilader hacca gidecez biz anlaştık,aramızda para topluoz Very Happy Kafa yorulunca biras reggea,blues,jazz ii gelir tabii klasik müzik de,bilader wikipediaya kaynak olmak nobel ödülünden daha sağlam bi olay,nobel alınca taş çatlasın 5 sene hatırlanırsın,wikipediaya kaynak olunca unutulmazsın aq olayın mükemmelizasyonluğuna baq yaa Very Happy Very Happy Very Happy

En son wolverine tarafından Çarş. Kas. 26, 2008 1:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Diojen
Admin
Diojen

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:22 pm

tamam sustum tongue kitlendim kaldım Razz sizde daha hacca gitcek kadar günah yoktur rasetlicez diye erken gitmeyin.paranız boşa gider Razz bekleyin az daha
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:30 pm

eheheh Very Happy Very Happy
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 1:43 pm

nerden bilion la açtın baktın mı Very Happy yatacak yerim yok bilader Very Happy
deathDream
Admin
deathDream

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 2:03 pm

kim kime yatıyo aq,ne haccı la,ben hac die immortal konserine giderim mk.bu yaşta hac diyolar zaten masatenisi turunuvasını iptal ettim yönetimin köstek olması yüzünden üstüme üstüme geliyo millet sokarım hacca da hucca da aq.
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 2:21 pm

ağır ol la inerse üstüne bi ışık süzmesi görürsün,ditilmeden gel la sen bize lazımsın daha masatenisi turnuvası ayarliican bu olmadı ama pes etmek yok bilader...
deathDream
Admin
deathDream

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 7:02 pm

ne masatenisi ya,bundan sonra benden yurtla ilgili hiçbişi beklmeyin,zaten kantine bile inmiyorum artık bitti bu yurttakilerle işim notka.
Diojen
Admin
Diojen

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 7:23 pm

naptılar lan gelip dalam mı?
Mustydeu
BİLADER
BİLADER
Mustydeu

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 1:15 am

Esat wolve nin dedigi gibi biladerim sonra baslarsın bak ilerde
- Bir ısık görüyorum bir ısık görüyorum diye Wink
deathDream
Admin
deathDream

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 8:05 pm

olum dalıncak bişi değil,artık benden bişi ayarlamamı beklemeyn aq kim naparsa yapsın,I just don't give fuck.
wolverine
Admin
wolverine

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 11:57 pm

Sana yanlış yapan yanlış adamdır esatım!!!
Mustydeu
BİLADER
BİLADER
Mustydeu

Erkek

MesajKonu: Geri: Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi   Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 12:26 am

yürü be esat Very Happy he is the man

Buca'nın Tek Güzel Yeri:Kampüs Öğrenci Evi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2